SSS

Yanıtı görmek için aşağıdaki sorulara tıklayın!

 • Naloc Nedir?

  Naloc mantar enfeksiyonu veya psoriasisin neden olduğu rengi değişen ve deforme olan tırnaklara yönelik bir topikal (tırnağa uygulanan) tedavidir. Naloc tırnakta mantar gelişimini önler, tırnak yüzeyini pürüzsüz hale getirir ve tırnaktaki nem dengesini tekrar sağlar.

 • Naloc tırnak mantarı gelişimini nasıl önler?

  Tırnaktaki mikro-ortamı değiştirerek ve tırnak yüzeyini güçlendirerek Naloc tırnak mantarının gelişebileceği koşulu ortadan kaldırır. Böylelikle mantar saldırısı geri püskürtülür ve önlenir.

 • Naloc'u nasıl kullanırım?

  Naloc ile tırnağınızı törpülemeniz gerekmeden kolay ve sorunsuz şekilde tedavi edebilirsiniz. Naloc rengi değişen/şekli bozulan tırnağa günde bir kez uygulanır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

 • Düzelme görmem için tırnaklarıma ne kadar süre tedavi uygulamam gerekir?

  Naloc yalnızca 2-4 hafta sonra bile gözle görülür şekilde daha sağlıklı tırnaklar sağlar ancak tedavi süresi tırnaktaki renk değişikliğinin/hasarın şiddetine ve boyutuna göre belirlenir. Genelde ciddi bir düzelme sağlanması için en az 3–6 aylık tedavi gereklidir. En iyi sonuçlar için yeni, sağlıklı tırnak gelişene kadar tedaviye devam edilmesi gerekir. Yani sağlıklı tırnaklar için – tedaviye erken başlayın!

 • Tırnak mantarı olup olmadığından emin değilsem Naloc ile tırnaklarıma tedavi uygulayabilir miyim?

  Naloc kullanmak bir doktor tarafından teşhis konulmasını gerektirmez ve Naloc reçetesiz olarak bir eczaneden satın alınabilir. Naloc, renk değişikliği veya şekil bozukluğu tırnak mantarı dışındaki faktörlerden kaynaklanmış bile olsa tırnağın görünümünü düzeltir.

 • Naloc ile ilişkilendirilen yan etkiler veya etkileşimler var mı?

  Tırnak çevresinde geçici hafif bir tahriş ve ayrıca tırnakta renk değişikliği meydana gelebilir. Belirli durumlarda tırnağın bazı bölümleri altta yatan tırnak yatağından gevşeme/ayrılma gösterebilir ve bazen bu durum tırnağın etkilenen bölümünün tamamen ayrılmasına neden olur. Farmasötik ürünlerle bilinen etkileşimi yoktur.

 • Tedavi sırasında tırnak cilası kullanabilir miyim?

  Hayır, tırnak cilası Naloc'un emilimini önler ve istenen etkilerin elde edilememesine yol açar.

 • Çocuklar Naloc kullanabilir mi?

  Diğer birçok üründe olduğu gibi çocuklarda kullanım konusunda sınırlı deneyim vardır. Çocuklarda Naloc ile çalışmalar yapılmadığından dikkatli kullanılmasını ve tedaviye başlamadan bir doktora danışılmasını öneriyoruz.

 • Gebelik veya emzirme döneminde Naloc kullanılabilir mi?

  Evet, Naloc etkisini sadece lokal olarak gösterir.

 • Bir Naloc tüpü ne kadar süre kullanılır?

  Gereken miktar kaç tane tırnağın enfeksiyonlu olmasına ve tedavi edilmesi gereken tırnak sayısına bağlıdır ancak genel olarak bir tüp solüsyon 3 tırnağa tedavi uygulanırken yaklaşık 3 ayda tükenir.

 • Tüpün mantar veya bakterilerle kontamine olma riski var mıdır?

  Tüp, istenmeyen maddelerin içeriği kontamine etmesini engelleyen bir bariyer ile üretilmiştir.

 • Nereden Naloc alabilirim?

  Naloc'u çoğu eczaneden satın alabilirsiniz.

Tırnak Mantarı

Tırnak mantarı bulaşıcı bir hastalıktır ve farkında olmadan birçok kişide tırnak mantarı mevcuttur.

Naloc Sağlıklı Tırnaklar İçin

Naloc, örneğin tırnak mantarının neden olduğu rengi değişen ve deforme olan tırnaklar için etkili bir tedavidir.

Naloc – Eşsiz üçlü etki ile tırnak mantarı tedavisi

Naloc antifungal etki gösterir, renk değişikliklerini azaltır, tırnak yüzeyinin bütünlüğünü iyileştirerek pürüzsüz hale getirir. Çoğu kullanıcıda yalnızca 2 haftada tırnak görünümünde düzelme sağlar.

Daha fazla bilgi edinin